Autoservis

image

Provádíme veškeré opravy vozidel všech značek vč. oprav vozidel po haváriích. Nabízíme pravidelné servisní prohlídky, zajišťujeme odborné lakýrnické a klempířské služby na zakázku: od rozsáhlých škod po autonehodách, přes rovnání karosérie, výměny dílů a opravy výřezů, až po odstranění vyboulení plechů, zatírání nerovností stíracím tmelem, finální lakování a leštění. Zároveň nabízíme lakování nových i opravovaných částí karosérií.

Jsme vybaveni profesionální diagnostikou značek DevCom a Würth, které umožňují rychlé vyhledávání závad řídících jednotek, nastavení intervalů, přizpůsobení řídících jednotek vozu, kontrolu funkcí automobilu, reset airbagových jednotek a mnoho dalších úkonů. Diagnostiku motorů a ostatních řídících jednotek provádíme pomocí nejmodernějších technologií na všech typech osobních i nákladních vozidel.

Pracujeme s kvalitními motorovými a převodovými oleji značky Castrol. Oleje této značky jsou špičkou mezi mazivy s dlouholetou tradicí.

Našimi dodavateli široké a vysoce kvalitní škály náhradních dílů jsou jak autorizovaní prodejci Škoda, VW, Peugeot, Kia, Hyundai, Mitshubishi a další, tak i dodavatelé neoriginálních, aftermarketový dílů. I u těchto neoriginálních dílů se jedná o kvalitní výrobky, v jejichž prospěch hovoří především jejich cena. Námi dodávané a montované neoriginální díly pocházejí od známých značek, tyto výrobky jsou prověřeny a hojně užívány v mnoha zemích Evropy. Jedná se o díly prvotřídní kvality, s dlouhou životností a vynikajícím zpracováním. Dodavateli neoriginálních dílů jsou firmy ELIT CZ, LKQ a Inter Car. Všemi dodavateli jsme dobře zásobeni několikrát denně.

Mezi vybavení našeho servisu patří i automatická plnička převodovek Launch CAT 501 s možností proplachu převodovky a připojením na téměř všechny evropské, americké a asijské vozy.

 • komplexní autoservis
 • servis všech typů osobních vozů, Off Roadů a dodávek do 5 tun
 • GO motorů, převodovek, provozních dílů
 • diagnostika motorů a ostatních řídících jednotek
 • opravy karosérií
 • lakování
 • geometrie
 • výměny a opravy autoskel
 • servis klimatizací (R1234 a R1234yf)
  Kompletní servis včetně dezinfekce – odsávání, recyklace chladiva, vakuování, vstřikování oleje, vstřikování UV – reflexního aditiva a plnění klimatizační jednotky, proplachování systému, vyhledávání úniku chladiva.
 • montáž tažných zařízení
  Všechna námi dodávaná tažná zařízení vždy obdržíte s typovým listem. Dle domluvy je možnost zajištění zápisu tažného zařízení do technického průkazu.
 • kódování ventilků TPMS

Naše tipy

Proces plnění a dezinfekce klimatizace:

 • odsání a recyklace chladiva
 • odvod opotřebeného oleje
 • změření zbytkového tlaku
 • naplnění čerstvého oleje a UV-aditiva
 • vakuování
 • kontrola těsnosti systému
 • precizní naplnění systému chladivem (kvůli vyloučení možného poškození se systém plní jen přes vysokotlakou část okruhu)

Vyčištění a znovunaplnění Vám zaručí:

 • prostředí uvnitř automobilu bez bakterií a plísní
 • zdravější vyšší výkon a efektivitu samotné klimatizace
 • čistý vzduch v autě bez „zápachu“

Detekce netěsnosti:

Jako novinku v sortimentu našich služeb jsme zavedli novou metodu vyhledávání netěsností v klimatizačních systémech, takzvanou "vodíkovou zkoušku“. V současné době se jedná o nejmodernější a nejúčinnější systémový test pro vyhledávání i velmi malých úniků chladiva.
Netěsnosti v autoklimatizačních systémech jsou velmi běžným problémem a jednou z nejčastějších příčin nefunkčnosti celého klimatizačního systému. Existuje celá řada způsobů, jak takové netěsnosti odhalit, avšak každá z nich má svá specifická omezení.
Nejmodernější a nejúčinnější metodou vyhledávání i velmi malých úniků v klimatizacích je tzv. vodíková zkouška, kterou Vám nabízíme v našem servise, kde se Vám o Vaši klimatizaci postará odborně proškolený personál.

Vodíková zkouška:

Při použití této metody se prázdný systém natlakuje speciálním plynem s příměsí vodíku. Poté se pomocí speciálního detekčního přístroje projde klimatizační okruh a v místě úniku detektor začne signalizovat. Výhodou této metody je, že vodík je velmi lehký a stoupá vzhůru, tím pádem se dá velmi dobře zachytit nad místem úniku. Také vysoce citlivé detektory vodíku reagují výhradně na tento prvek, a tak nejsou falešné poplachy a je možné detekovat i extrémně nízké koncentrace vodíku. Ten má díky velmi malým molekulám tendenci se velmi účinně protlačit i sebemenší netěsností z okruhu ven. Naprosto samozřejmé je, že tento plyn není škodlivý pro klimatizační okruh ani pro životní prostředí.
Díky metodě vyhledávání netěsností pomocí vodíku lze velmi účinně odhalit i velice malé netěsnosti v klimatizačních systémech, které by jinými detekčními metodami byly velmi zdlouhavé, drahé nebo také nezjistitelné.
V naší firmě používáme jen tuto jednu nejúčinnější metodu pro dosažení co možná nejlepších výsledků při odhalování netěsností v klimatizačních systémech.

Doporučení výměny oleje:

Aby se opotřebování motoru snížilo na minimum, je nutné provést výměnu oleje a filtru každých 10 000 až 15 000 km nebo po 1 roce. Doporučujeme pravidelně kontrolovat hladinu motorového oleje a v případě potřeby jej doplnit. Okamžik další výměny oleje pohodlně zjistíte ze štítku servisního intervalu v motorovém prostoru nebo ve Vaší servisní knížce.
Pravidelná výměna oleje a olejového filtru automaticky prodlužuje životnost Vašeho motoru a zajišťuje jeho plynulý chod. Sledujte počet najetých kilometrů a pravidelně kontrolujte hladinu motorového oleje.

KONTAKT

Telefon

+420 728 148 148

+420 603 455 938

E-mail

3dauto@3dauto.cz

KDE NÁS NAJDETE

Provozní doba

po - pá: 7:00 - 17:00 hodin

Provozovna

Vážní 1154

500 03 Hradec Králové

Sídlo

Arnošta z Pardubic 2082

530 02 Pardubice

3Dauto